STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
XE
Napisany przez , 2014-08-21

Feel XE – tuż przed premierą Jaguara XE

UDOSTĘPNIJ

Co budzi w Was ekscytację? Spokojnie, nie musicie odpowiadać teraz. Wstrzymajcie się do 8 września, kiedy to odbędzie się światowa premiera Jaguara XE. Producent z Coventry gwarantuje, że to właśnie ten model wywoła u Was szybsze bicie serca i ekscytacje.

Premiera najmniejszego sportowego sedana w gamie Jaguara, modelu XE, zostanie poprzedzona piosenką autorstwa Emeli Sande, przygotowaną specjalnie na tę okazję, pod tytułem "Feel XE". Już teraz możecie pomóc tej wokalistce w komponowaniu tekstu. Jak to zrobić? Wystarczy przesyłać zdjęcia, filmy lub opisy za pośrednictwem mediów społecznościowych, w których odpowiecie na pytanie: "Co Was ekscytuje?" Tylko nie zapomnijcie oznaczyć swoich odpowiedzi hashtagiem #FEELXE.

Londyńska premiera nowego Jaguara  będzie bez wątpienia największym tegorocznym wydarzeniem dla producenta z Coventry. Dlatego poza wokalistką Emily Sande, w uroczystości wezmą również udział takie gwiazdy, jak aktor Idris Elba, czy projektantka mody Stella McCartney. Gwiazdorska obsada niezwykle kreatywnych artystów oddaje charakter Jaguara XE. Pod wieloma względami, jest to bowiem przełomowy model w swojej klasie, wyznaczający całkowicie nowe standardy.

Czym się będzie wyróżniał na tle rywali? Przede wszystkim aluminiową, monokową konstrukcją. Do tej pory takie rozwiązania stosowano jedynie w supersportowych modelach. Przypominam, że nowy Jaguar jest sedanem segmentu D Premium. Ponadto, nowa generacja silników Ingenium pozwoli na osiągnięcie prędkości maksymalnej na poziomie 300 km/h, zaś odmiany wysokoprężne będą zużywały mniej, niż 4 litry oleju napędowego na 100 km. Czy czujecie już tę ekscytację związaną z premierą Jaguara XE?

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wrażenia
TAGI: XE

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.