STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar XF
Napisany przez , 2014-10-07

Nowe oblicze: tuning Jaguara XF i XFR

UDOSTĘPNIJ

Stereotyp mówi o tym, że Jaguary to samochody dla dojrzałych mężczyzn, którzy mają już na głowie kilka siwych włosów, a ich portfel wypchany jest dolarami. Prawda jest jednak zupełnie inna, a świadczą o tym chociażby modyfikacje brytyjskich luksusowych aut.

Tuning Jaguara to z pozoru coś bardzo prostego, a w praktyce nie lada wyzwanie. W modyfikacjach produktów brytyjskiej marki specjalizuje się firma Arden, której przyświeca hasło – Uczynić coś pięknego, jeszcze piękniejszym.

Doskonale widać to po modyfikacjach wykonanych  na takich modelach jak Jaguar XF czy jego usportowiona wersja XFR. Tuning Jaguara XF firma Arden rozpoczęła od przygotowania agresywnego pakietu stylistycznego, w skład którego wchodzą m.in. zderzaki oraz progi z większymi wlotami powietrza i dokładkami, zmieniony przedni grill czy charakterystyczny układ wydechowy z czterema końcówkami.


Nowe oblicze Jaguarowi XF nadają 21-calowe felgi aluminiowe, spojler na pokrywie bagażnika oraz obniżone o 30 mm sportowe zawieszenie. Tuning Jaguara XFR jest bardzo podobny, ale tutaj specjaliści mieli mniejsze pole do popisu i skupili się na modyfikacjach jednostki napędowej. Najlepszym udało się zwiększyć moc jednostki V8 do ponad 600 KM, przez co auto rozpędza się do prędkości maksymalnej przeszło 300 km/h.

To się nazywa nowe oblicze ulubionego samochodu brytyjskiej arystokracji.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wrażenia
TAGI: Jaguar XF

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.