STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar F-Type
Napisany przez , 2014-10-16

Wirtualna przejażdżka Jaguarem F-Type

UDOSTĘPNIJ

Brytyjczycy jak mało kto znają się na budowie samochodów, które mają dawać kierowcy maksymalnie możliwą frajdę z jazdy. Do tej grupy zaliczyć można Jagaura F-Type, a doskonałym dowodem tego jest wideo z wirtualnej przejażdżki szybkim i luksusowym autem typu convertible.

Jaguar to brytyjska marka, która jest częścią grupy Jaguar Land Rover. Mało kto wie, że Brytyjczycy kochają kabriolety i roadstery, paradoksalnie z miękkim, brezentowym dachem. Co więcej, to właśnie Brytyjczycy przyznają się do tego, że bardzo rzadko składają dach w swoich autach.

Jadąc Jaguarem F-Type w wersji roadster ciężko jest jednak odmówić sobie tej przyjemności i cieszyć się wiatrem we włosach. Doskonale oddaje to film nakręcony z perspektywy pierwszej osoby prezentujący dwumiejscowego roadstera z V6 pod maską podczas dynamicznej jazdy na krętej drodze.

Jeden z blogerów wybiera się na szaleńczą przejażdżkę Jaguarem F-Type wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów z możliwością ręcznej zmiany przełożeń łopatkami umieszczonymi za kierownicą. Nic tak nie cieszy miłośnika motoryzacji jak kontrolowane uślizgi tylnej osi autem, które w wersji V6 dysponuje mocą 380 KM i rozpędza się do 275 km/h.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wrażenia

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.