STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar
Napisany przez , 2014-12-09

Jaguar jako prezent pod choinkę, czyli zapachy marki

UDOSTĘPNIJ

Aura prestiżu roztaczająca się wokół marki Jaguar sprawia, że mężczyźni utożsamiają się z nią na każdym kroku. Pragną nie tylko luksusowych samochodów, marzą także o luksusowym stylu życia pachnącym perfumami z logo drapieżnego kota. Zapach sygnowany przez Jaguara to dobry pomysł na prezent dla wielbicieli tej marki.

Jaguar to nie tylko samochody. Już w 1988 roku, czyli ponad ćwierć wieku temu producent z Coventry rozpoczął produkcję perfum, początkowo oferując tylko i wyłącznie zapachy przeznaczone dla mężczyzn. Pierwotnie eksperymentowano z wieloma różnymi aromatami, od pomarańczy i lawendy przez cynamon, jaśmin czy nawet zapach tytoniu.

Dopiero w 1993 roku Jaguar wprowadził do oferty pierwszy zapach dla kobiet o nazwie Miss Jaguar. Do tej pory firma wprowadziła 26 bazowych zapachów na rynek współpracując z wieloma znanymi osobistościami w tym światku. Panie mogą zadowolić się m.in. Jaguar Woman Purple Edition czy Invory Edition. Z kolei zapach Jaguar Jaguar Woman uzupełniony jest o mleczko do ciała i żel pod prysznic.

Perfumy Jaguar można kupić również w Polsce. Uwagę zwróci na siebie nie tylko ich zapach, ale także eleganckie flakony. Czy to samochód, czy perfumy jedno jest pewne – Jaguar jako prezent świąteczny ucieszy każdego!

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara
TAGI: Jaguar

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


  • Ania 10-12-14 15:12:06
    świetny pomysł na prezent dla mojego chłopaka, dzięki!

Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.