STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar XF
Napisany przez , 2014-10-16

Jaguar XF - postrach rywali, marzenie kierowców

UDOSTĘPNIJ

Opowiem Wam dzisiaj historię o drapieżniku z segmentu E, na widok którego znikają wszyscy jego rynkowi rywale. Tym drapieżnikiem jest Jaguar. Jaguar XF.

Podobnie jak jego odpowiednik ze świata zwierząt, Jaguar XF jest niezwykle zwinny i doskonale odnajduje się w każdych okolicznościach przyrody. To zasługa inteligentnego napędu, który został opracowany wspólnie z inżynierami Land Rovera. Czy potrzebna jest lepsza rekomendacja?

Ci, którzy oczekują niezapomnianych emocji "za kółkiem", z pewnością się nie zawiodą, bo Jaguar dostarcza wielu emocji. Dzięki odpowiedniemu napędowi z łatwością można zostawić za sobą ślad opon na asfalcie – niczym kot, który znaczy swoje terytorium.

Do tego jest potrzebne jednak potężne serce. W przypadku Jaguara XF mówimy o mocnej jednostce napędowej. Naprawdę mocnej. 5-litrowa "v-ósemka" doładowana kompresorem generuje aż 550 KM mocy i dość momentu obrotowego, by zapewnić niezapomniane wrażenia z jazdy. A jej dźwięk? Rasowy bulgot na wolnych obrotach, zmieniający się w przeraźliwy ryk po nawet najmniejszym muśnięciu pedału gazu. Tak brzmi król segmentu E - Jaguar XF!

Jak każdy kot, tak również i ten ma czasem ochotę na zabawę. W przypadku Jaguara XF, o rozrywkę dba rozbudowany system audio. Centrum dowodzenia stanowi centralnie umieszczony, 7-calowy ekran dotykowy. Pozwala on na zarządzanie ustawieniami klimatyzacji, nawigacji lub audio. Mało? System ten posiada również możliwość podłączenia iPod'a lub innego odtwarzacza plików MP3. W przeciwieństwie do niesfornych kociaków, Jaguar XF reaguje na wydawane mu komendy głosowe.

 

Jeśli dodamy do tego adaptacyjne zawieszenie, precyzyjny układ kierowniczy i nieprzyzwoicie luksusowe wnętrze, wówczas zrozumiemy, dlaczego Jaguar XF ma coraz większe grono zwolenników. Po co jeździć niemieckim autem, skoro można mieć Jaga – coś więcej, niż tylko samochód. Nie dziwi zatem fakt, że gdy tylko Jaguar XF pojawia się w okolicy, rywale znikają popiskując ze strachu oponami. Dowód znajdziecie w załączonym klipie wideo.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara
TAGI: Jaguar XF

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


  • Piotr 12-12-14 14:12:30
    ten model od pewnego czasu jest również moim marzeniem :)

Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.