STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar
Napisany przez , 2014-12-02

Jaguar z nagrodą "Best British Luxury Brand"

UDOSTĘPNIJ

Rok 2014 już teraz możemy śmiało nazwać wyjątkowo udanym dla Jaguara. Lista nagród, jakie otrzymał brytyjski producent jest tak długa, że jej wyrecytowanie zajęłoby mi kilkadziesiąt minut. Ostatnio dołączyła do niej kolejna – "Best British Luxury Brand" od Walpole.

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Walpole, to już spieszę z wyjaśnieniami. Otóż jest to alians 160 brytyjskich producentów zajmujących się wytwarzaniem najbardziej luksusowych towarów. Wśród członków możemy zatem odnaleźć zarówno firmy z branży tekstylnej, lotniczej czy, jak się zapewne domyślacie, motoryzacyjnej.

Zgodnie z tradycją sięgającą roku 1990, alians Walpole co 12 miesięcy nagradza jednego ze swoich członków najbardziej prestiżową nagrodą – "Best British Luxury Brand". W tym roku, jury postanowiło wręczyć to ogromne wyróżnienie właśnie Jaguarowi. Doceniono jego wkład w promocję brytyjskiej myśli technicznej, jak również kunszt z jakim tworzy on swoje samochody.

"Byliśmy wręcz onieśmieleni olbrzymim sukcesem, jaki Jaguar odniósł w ostatnim czasie. Jego pojazdy łączą w sobie tradycyjny brytyjski luksus z niepowtarzalnym designem. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Jaguar daje prace 32 tysiącom pracowników w samej tylko Wielkiej Brytanii" – powiedziała Michelle Emmerson, przewodnicząca Walpole.

To pierwsze tak duże wyróżnienie dla Jaguara ze strony gremium Walpole. W przeszłości producent z Coventry zwyciężał w innych kategoriach, jak np. British Luxury Design Talent, w której nagrodę wręczono głównemu projektantowi marki, Ianowi Callumowi.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara
TAGI: Jaguar

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.