STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar InControl
Napisany przez , 2014-12-26

Jaguar InControl – infotainment w nowym modelu XE

UDOSTĘPNIJ

Wraz z debiutem rynkowym nowego modelu XE oficjalnie zaprezentowano także nowy system informacji oraz rozrywki Jaguar InControl. Jego zadaniem jest zapewnić lepszą integrację kierowcy z samochodem oraz światem zewnętrznym.

Debiut rynkowy nowej sportowej limuzyny był świetną okazją żeby zaprezentować światu nowatorską technologię centrum multimedialnego Jaguar InControl, która na początku montowana będzie właśnie w Jaguarze XE. Centralnym miejscem systemu jest umieszczony na konsoli środkowej dotykowy wyświetlacz o przekątnej aż 8 cali.

Umożliwia on dostęp do wielu funkcji Jaguar InControl łączącego kierowcę z pojazdem oraz światem zewnętrznym. Poza systemem nawigacji satelitarnej obsługującym slot kart pamięci SD, jednostka centralna obsługuje karty SIM. Oznacza to nie tylko swobodę w korzystaniu z telefonu, ale także dostęp do internetu i możliwość utworzenia hotspotu WiFi dla kierowcy i pasażerów.

Jaguar InControl może z łatwością łączyć się ze smartfonami pracującymi na systemach iOS oraz Android i dzięki funkcji InControl Remote daje właścicielowi możliwość zdalnego sterowania podstawowymi układami auta. Za pośrednictwem mobilnej aplikacji można z tygodniowym wyprzedzeniem zaprogramować działanie systemu klimatyzacji, odblokować zamki czy na wybranych rynkach nawet uruchomić silnik Jaguara XE.

Dodatkową ciekawostką jest połączenie systemu Jaguar InControl z systemem audio od firmy Meridian, który spełni wymagania nawet największych audiofilów. Nowa generacja urządzeń informacji i rozrywki stopniowo będzie trafiała do wszystkich nowych Jaguarów.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


  • Kamil 02-01-15 16:01:14
    Ciekawe rozwiązanie, szczególnie możliwość zdalnego uruchomienia ślinika:)

Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.