STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar, XJ, Forgiato
Napisany przez , 2015-02-05

Jaguar XJ od Forgiato – ekstrawagancki tuning

UDOSTĘPNIJ

Luksusowa limuzyna o dynamicznej i ekstrawaganckiej stylistyce. Okazuje się jednak, że są także tacy, zdaniem których Jaguar XJ jest zbyt mało ekscentryczny. Z pomocą przychodzi firma Forgiato Maschili.

Tuning samochodowy wziął się z potrzeby personalizacji, nadawania samochodom swojej własnej tożsamości, która pokrywa się z bezpośrednim gustem jego właściciela, a nie tylko i wyłącznie wizji designera. Właśnie tutaj do akcji wchodzą firmy tuningowe, które zrobią wszystko, żeby tylko spełnić wymagania swoich klientów.

Kto by pomyślał, że Jaguar XJ może wydawać się zbyt mało ekstrawaganckim i oryginalnym autem. Właściciel tego konkretnego egzemplarza pewnego dnia postanowił, że zafunduje mu odrobinę oryginalności. Z pomocą przyszli specjaliści z firmy Forgiato Maschili, którzy zaczęli od zamontowania ogromnych felg z motywem przypominającym kształtem trójkątny tłok wirujący silnika Wankla.

Kontrowersyjne felgi głębiej osadzono na tylnej osi, a większy rant dodaje autu odrobiny wulgarności. Dodatkowo styliści z Forgiato zamontowali do auta nowy przedni zderzak ze zmodyfikowanymi wlotami powietrza, a także ekstrawagancką atrapę chłodnicy, na której nie ma charakterystycznego dla brytyjskiej marki znaczka.

Niestety firma Forgiato nie pochwaliła się tym, czy Jaguar XJ przeszedł jakiekolwiek zmiany we wnętrzu. Egzotyczna stylistyka i wzornictwo nowych akcesoriów auta może się podobać, warto jednak pamiętać o tym, że brytyjski producent oferuje szeroką paletę oryginalnych akcesoriów, w tym felg aluminiowych.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.