STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar, XE, Feel Experience
Napisany przez , 2015-01-15

Jaguar XE Feel Experience by Stella McCartney

UDOSTĘPNIJ

Przy okazji tegorocznego święta mody, czyli Fashion Week w Paryżu, Jaguar zaprosił do współpracy Stellę McCartney. Znana projektantka wzięła udział w projekcie Jaguar XE Feel Experience.

Zapewne wszyscy interesujący się modą doskonale wiedzą czym jest Fashion Week. Tygodnie Mody odbywają się w wielu miastach na świecie – np. w Polsce najwięksi projektanci prezentują swoje dzieła w Łodzi. Jednak uwaga świata mody kierowana jest przede wszystkim na Paryż, Londyn, Mediolan i Nowy Jork. Jednym ze sponsorów tegorocznego Fashion Week w Paryżu był Jaguar, który zagwarantował gościom flotę limuzyn transportujących ich na terenie stolicy Francji.

Przed rozpoczęciem światowej sławy eventu brytyjski producent poprosił o pomoc Stellę McCartney, znaną projektantkę mody. Efektem tej współpracy jest Jaguar XE Feel Experience, czyli nowy luksusowy sedan, spersonalizowany przez projektantkę.

Jaguar XE Feel dostał unikatowe malowanie. Czarny lakier przyozdobiono miniaturowymi avatarami słynnych superbohaterów. Ciekawa wizualizacja projektantki trafiła docelowo na całą flotę Jaguarów, na którą składały się także największe brytyjskie limuzyny, czyli modele XJ.

Nowy XE to najmniejszy sedan w ofercie marki Jaguar. Auto rzuca wyzwanie niemiecko-japońskiej konkurencji trafiając w potrzeby tych klientów, którzy potrzebują reprezentacyjnej limuzyny dającej maksimum frajdy z jazdy dla kierowcy. Już teraz Jaguar zapowiedział, że kolejnym etapem projektu Feel XE będzie współpraca z brytyjskim aktorem Irdisem Elbą znanym z takich filmów jak m.in. American Gangster, Pacific Rim czy Thor: Mroczny Świat.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.