STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar
Napisany przez , 2015-03-05

Jaguar Heritage Driving Experience - wypożycz klasyka

UDOSTĘPNIJ

Jeśli zawsze marzyłeś o tym żeby poprowadzić któregoś z legendarnych modeli Jaguara, teraz wreszcie jest taka możliwość. Jaguar wprowadził usługę Heritage Driving Experience.

Co to takiego? Dla Brytyjczyków Jaguar nie jest po prostu kolejną luksusową marką jak Audi czy Mercedes. To coś więcej, to kawał brytyjskiej historii i dziedzictwo sportów motorowych. Pod koniec zeszłego roku w zakładach brytyjskiego producenta ulokowanej w Fen End, otwarto wypożyczalnię luksusowych, historycznych Jaguarów.

Ceny za zwykłe wypożyczenie auta wahają się pomiędzy 95, a 250 funtów, w zależności od konkretnego modelu, a także czasu i przeznaczenia wypożyczenia. Oczywiście Jaguar stworzył także atrakcyjne programy, dzięki którym można doświadczyć kilku modeli marki jednocześnie.

Przykładowo klient może zamówić cały program historyczny, w którym swoją przygodę rozpoczyna od jazdy legendarnym modelem E-Type, a kończy ją najnowszym sportowym F-Type. Najdroższy z pakietów kosztuje równo 2000 funtów i oferuje całodniową zabawę wieloma modelami z historii marki Jaguar. Zaczyna się od powojennych konstrukcji, poprzez sportowe coupe, roadstery, a na superszybkich sedanach kończąc.

Jaguar dba o swoją wspaniałą historię. Dziedzictwo brytyjskiej marki sięga 1922 roku i mało kto o tym wie, ale pierwotnie firma nosiła nazwę „SS”. Dopiero po drugiej wojnie za bardzo kojarzyła się ona z niemieckimi oddziałami i jej nazwę zmieniono na Jaguar.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara
TAGI: Jaguar

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.