STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar, Kura, Reklama
Napisany przez , 2015-02-19

Jaguar vs Mercedes - legendarna reklama

UDOSTĘPNIJ

Kilka lat temu Mercedes wyemitował film reklamowy wychwalający zawieszenie Magic Body Control w nowej Klasie S. Jaguar postanowił bardzo szybko i brutalnie odpowiedzieć swojemu konkurentowi.

Zaczęło się dość niewinnie i naprawdę kreatywnie. Mercedes nakręcił film reklamowy, w którym niemieccy inżynierowie prowadzą eksperymenty na kurach wykorzystując wbudowany stabilizator w ich głowach. Idea była bardzo prosta, miało to bowiem pokazać w jaki sposób zawieszenie Magic Body Control tłumi nierówności.

Amerykański oddział marki Jaguar stwierdził jednak, że można wykorzystać tę bądź co bądź świetną reklamówkę i obrócić wszystko na własną korzyść. Firma pokazała więc nowy film reklamowy, tym razem parodiując szalonych niemieckich inżynierów, którzy znowu bawią się kurami. Tym razem jednak w pobliżu był drapieżny Jaguar, który nie lubi kur.

Oba filmy reklamowe stały się prawdziwymi hitami internetu i na pewno zyskali na nich obaj producenci. Mercedes zasługuje na nagrodę za kreatywność, a Jaguar za błyskotliwość.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.