STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Jaguar XF
Napisany przez , 2015-03-24

Jaguar XF, zaczęliśmy odliczanie do jego debiutu.

UDOSTĘPNIJ

Nie tak dawno mogliście przeczytać na temat planów Jaguara dotyczących poszerzenia oferty o crossovera F-Pace. Jednak zanim to nastąpi, światło dzienne ujrzy nowy Jaguar XF. Możemy już rozpocząć odliczanie do jego debiutu...

Światowa premiera nowego Jaguara XF została zaplanowana na 1 kwietnia. Od razu zaznaczam – to nie jest żart prima aprilisowy! Tego dnia rozpoczynają się bowiem targi New York International Auto Show. Co wiemy na temat nowej generacji tego modelu? 

Producent z Coventry umiejętnie dozuje emocje nie zdradzając jeszcze zbyt wielu szczegółow. Wiadomo jedynie, że nowy Jaguar XF będzie stanowił mieszankę dynamiki, wydajności, a także niepowtarzalnej stylistyki, dzięki której nie sposób pomylić go z jakimkolwiek innym modelem. Przy okazji, chyba nie muszę dodawać, że Jaguar XF będzie pod każdym względem bezkonkurencyjny?

Podobnie zresztą jak zaprezentowany kilka miesięcy temu model XE. Wyposażony w nową gamę silników Ingenium, najmniejszy sedan w rodzinie Jaguara zachwyca dynamiką oraz ekstremalnie niskim zapotrzebowaniem na paliwo. Brytyjski producent zapewnia, że nowy Jaguar XF będzie równie przełomowy, co jego mniejszy "brat".

Nie możecie się już doczekać jego premiery? To podgrzeję jeszcze atmosferę. Producent z Coventry nie byłby sobą, gdyby nie skorzystał z tej okazji planując coś "ekstra". Co tym razem? Na tydzień przed premierą nowego modelu, 24 marca, Jaguar XF wykona efektowny przejazd po zawieszonej wysoko stalowej linie.

Jeśli akurat tego dnia nie będzie Was w Londynie, gdzie odbędzie się ten pokaz, nic straconego. Wydarzenie to będzie można zobaczyć na żywo w internecie, pod adresem jaguar.com/newxf . Wtedy też poznamy więcej szczegółów dotyczących tego modelu. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie!

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara
TAGI: Jaguar XF

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.