STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
jaguar sponsorem
Napisany przez , 2014-05-05

Jaguar sponsorem Clerkenwell Design Week 2014

UDOSTĘPNIJ

W dniach 20-22 maja w Londynie odbędzie się piąta edycja imprezy Clerkenwell Design Week. Przez trzy dni stolica Anglii będzie miejscem o największym zagęszczeniu utalentowanych projektantów na kilometr kwadratowy! Brytyjski oddział marki Jaguar został głównym sponsorem tegorocznego Clerkenwell Design Week.

Obecność tego producenta sportowych i luksusowych aut nie jest przypadkowa. W czterech poprzednich edycjach Clerkenwell Design Week, brytyjska marka także była sponsorem tego przedsięwzięcia. Co więcej, w kulminacyjnym momencie imprezy zostanie odsłonięta specjalnie przygotowana wystawa, poświęcona najnowszemu modelowi Jaguara – F-Type’owi.

 

 

Poza dziełami inspirowanymi F-Type’em, Jaguar przygotował także wiele innych atrakcji. Możemy do nich zaliczyć m.in. pokazy aut prototypowych, zaprojektowanych zgodnie z koncepcją stylistyczną ‘Fearless Design’. Aby spotęgować doznania zwiedzających, pojazdy te będą przedstawione w formie iluminacji. To jednak nie koniec emocji związanych z głównym sponsorem Clerkenwell Design Week 2014, Jaguarem.

 

 

W centralnym punkcie wystawy pojazdów tego producenta pojawi się prototyp zaprojektowany przez zwycięzcę konkursu na najlepszy projekt samochodu inspirowany koncepcją ‘Fearless Design’. Decyzję o tym, kto wygrał, podjął sam Ian Callum - główny projektant brytyjskiej marki.

 

 

Zwieńczeniem atrakcji przygotowanych przez Jaguara, sponsora tegorocznego Clerkenwell Design Week, będzie prezentacja produkcyjnej wersji modelu F-Type R Coupe, bezpośredniego spadkobiercy legendarnego E-Type’a. Oba pojazdy łączy nie tylko charakterystyczny kształt nadwozia, wyróżniający się długą maską i krótkim tylnym zwisem. Zarówno F-Type, jak i E-Type zostały zbudowane przede wszystkim po to, by zapewnić kierowcy radość z jazdy, a czynnik ten od zawsze zawierał się w DNA sportowych Jaguarów.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.