STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
sprzedaż samochodów
Napisany przez , 2014-05-08

Nagroda królowej za sprzedaż samochodów

UDOSTĘPNIJ

Jaguar Land Rover został odznaczony prestiżową nagrodą 2014 Queen Award for Enterprise in International Trade, przyznawaną za wybitne osiągnięcia w handlu międzynarodowym. W 2013 roku brytyjski producent oferował swoje auta w ponad 170 krajach, notując przy tym 19% wzrost sprzedaży samochodów.

 

Wspomniana nagroda wręczana jest osobiście przez królową Elżbietę II w dniu jej urodzin, czyli 21 kwietnia. Jaguar Land Rover został wyróżniony przede wszystkim za wyniki sprzedaży samochodów w trzech ostatnich latach. A te mówią same za siebie.

Tylko w 2013 roku sprzedano 425 006 aut marek Jaguar i Land Rover. Był to kolejny rok z rzędu, w którym brytyjski producent odnotował wzrost sprzedaży samochodów. Najwięcej pojazdów tych marek znalazło nabywców w Chinach, Ameryce Północnej i Europie.

W Polsce, Jaguar również notuje coraz lepsze wyniki. W pierwszych czterech miesiącach 2014 roku, sprzedaż samochodów tego producenta wzrosła o 12% w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni, że otrzymaliśmy to wyróżnienie z rąk królowej. Nasz sukces to zasługa przede wszystkim zaangażowanych pracowników, którzy tworzą nowe samochody z wielką pasją i oddaniem. A właśnie takich aut oczekują nasi klienci – powiedział dr Ralph Speth, dyrektor generalny Jaguar Land Rover.

Obecnie, pojazdy Jaguara i Land Rovera produkowane są w trzech zakładach w Wielkiej Brytanii. Jeszcze przed końcem 2014 roku brytyjski producent zamierza otworzyć kolejną fabrykę silników w Wolverhampton, gdzie będą wytwarzane nowe, aluminiowe jednostki z rodziny Ingenium. W jej skład będą wchodziły zarówno silniki wysokoprężne, jak i benzynowe. Choć szczegóły nie są jeszcze znane, najprawdopodobniej będą one napędzały m.in. całkowicie nowy model Jaguara o nazwie XE, a także hybrydową wersję Range Rovera Sport.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Świat Jaguara

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.