STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Steven Van Broeckhoven w Jaguarze
Napisany przez , 2014-05-22

Steven Van Broeckhoven w Jaguarze - mistrz świata o miłości do sportu i pięknych samochodów

UDOSTĘPNIJ

„Jaguar powinien być postrzegany jako idealny samochód dla ciekawych i niespokojnych ludzi” – powiedział niegdyś Ian Callum, główny designer brytyjskiej marki. Bez wątpienia do tej grupy należy Steven Van Broeckhoven, belgijski windsurfer specjalizujący się we freestyle’u.

Dla większości osób wypoczynek nad morzem kojarzy się z leżeniem „plackiem” na plaży w celu uzyskania tak bardzo pożądanego, brązowego koloru skóry. Są jednak na świecie takie jednostki, dla których wodny akwen stanowi miejsce do uprawiania niezwykle widowiskowego i technicznego sportu, jakim jest windsurfing. Należy do nich Steven Van Broeckhoven, który od niedawna dojeżdża do takich miejsc Jaguarem XF Sportbrake.

 

Steven Van Broeckhoven w Jaguarze

 

Model XF Sportbrake, czyli praktyczna odmiana Jaguara XF, łączy w sobie cechy luksusowego sedana, a także wielozadaniowego kombi. To właśnie te czynniki spowodowały, że Steven Van Broeckhoven zdecydował się właśnie na ten pojazd. – „To idealny kompan do wspólnych wypraw windsurfingowych. Cenię w tym aucie zwłaszcza jego możliwości transportowe, wszechstronność, a także sportowy charakter” – powiedział belgijski windsurfer.

 

Steven Van Broeckhoven w Jaguarze

Obecność rzeczownika „Sport” w nazwie nie jest przypadkowa. Jaguar XF Sportbrake jest bowiem dostępny z dynamicznymi silnikami wysokoprężnymi o mocach od 163 do nawet 240 KM! Jego sportowy charakter podkreśla stylistyka nadwozia, dzięki której XF Sportbrake znalazł się na samym szczycie samochodowych marzeń wielu kierowców. W tym również Van Broeckhovena, któremu frajdę sprawia już nie tylko pływanie na desce z żaglem, lecz również dojazd na zawody lub treningi.

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wrażenia

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.