STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
w Jaguarze
Napisany przez , 2014-06-30

Nie lubisz rozstawać się ze swoim smartfonem? Dzięki nowej aplikacji InControl w Jaguarze nie musisz!

UDOSTĘPNIJ

Czy Wy też zaczynacie dzień od sprawdzenia Facebooka, poczty e-mail, a także najnowszych wiadomości ze świata za pomocą komórki? No właśnie, smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Teraz, dzięki Jaguarowi i jego aplikacji InControl, korzystanie z komórki stanie się jeszcze bardziej interesujące!

Rozwój technologii w ostatnich latach osiągnął niebotyczne wręcz rozmiary. Coś, co jeszcze dekadę temu znaliśmy wyłącznie z filmów o facetach walczących mieczami świetlnymi, teraz mamy na wyciągnięcie ręki. To smartfon, który dla wielu stał się substytutem telewizora lub komputera. Odpowiadając na rosnącą popularność tych urządzeń, Jaguar wspólnie z firmą Bosch SoftTec postanowił zintegrować komórki ze swoimi modelami samochodów. Jakie możliwości skrywa więc aplikacja InControl?

w jaguarze

Przede wszystkim należy wyjaśnić, że jest to platforma skupiająca w sobie kilka programów, które mają ułatwić Wam korzystanie z Waszych Jaguarów. Szukasz informacji o korkach? Aplikacja INRIX umożliwi sprawdzenie, jakie drogi są w tej chwili nieprzejezdne oraz jak ominąć te utrudnienia.

Kłopoty z miejscem parkingowym? To już wspomnienie, ponieważ w skład aplikacji InControl wchodzi także program Parkopedia, który podpowiada, w którym miejscu znajduje się najbliższe wolne miejsce dla Twojego Jaguara. Podróż może Ci umilić muzyka z aplikacji iHeartRadiofor Auto, która umożliwia odsłuch 1500 stacji radiowych. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Prawda że brzmi interesująco? A to tylko kilka z wielu opcji aplikacji InControl.

w jaguarze

 

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Technika
TAGI: w Jaguarze

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy i DODAJ KOMENTARZ
Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.