STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
sesja ślubna z jaguarem
Napisany przez , 2014-06-23

Z nim będzie Ci do twarzy - sesja ślubna z Jaguarem

UDOSTĘPNIJ

Większość młodych par staje przed poważnym dylematem związanym z wyborem miejsca oraz rekwizytów do swojej sesji ślubnej. Jednak dla fanów motoryzacji problem ten zdaje się nie istnieć. Dlaczego? Z pomocą przychodzą bowiem takie firmy, jak Majestic Wedding Cars.

W ofercie szkockiej firmy znajduje się zabytkowy już Jaguar Mk VII. Egzemplarz ten pochodzi z 1954 roku i pomimo upływu lat, wciąż wygląda tak, jak w momencie gdy opuszczał fabrykę. Czarno-srebrna karoseria wraz ze skórzaną tapicerką we wnętrzu świetnie komponują się ze strojami młodej pary. Podczas sesji ślubnej przyszli małżonkowie błyszczą nie tylko w blasku fleszy, lecz także blasku ponadczasowego piękna Jaguara.

sesja ślubna z jaguarem

Co czyni ten model wyjątkowym? Przede wszystkim sportowe sukcesy, za którymi stał legendarny Sir Stirling Moss. Jaguar Mk VII aż czterokrotnie zwyciężył w prestiżowym wyścigu Daily Express International na torze Silverstone, a w 1956 roku także w słynnym Rajdzie Monte Carlo. Tym samym, producent z Coventry potwierdził wszechstronność swojej konstrukcji. Jest to na tyle uniwersalne auto, że doskonale poradzi sobie nie tylko podczas sportowych zmagań, lecz także podczas sesji ślubnej.

sesja ślubna z jaguarem

A ta, jak wiadomo, ma utrwalić ulotne chwile, emocje i uczucia, które towarzyszą młodej parze tuż przed najważniejszym dniem w ich życiu. Zabytkowy Jaguar Mk VII z pewnością pomoże w realizacji zadania, jakim jest sesja ślubna. Ponadczasowy design tego brytyjskiego auta sprawia, że nie tylko na żywo, lecz również na zdjęciach będzie on wyglądał olśniewająco. Nawet po wielu latach.

UDOSTĘPNIJ

KATEGORIA: Wrażenia

WYSZUKAJ ARTYKUŁ

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

facebook
youtube
googleplus

AUTORZY POSTÓW


  • Mateusz Krajewski 24-09-14 22:09:54
    Zdjęcia w artykule pochodzą z sesji zdjęciowej naszego samochodu. Zapraszamy na stronę: www.jaguaremdoslubu.com.pl

Dziękujemy, twój komentarz został zapisany poprawnie.